ČAJE PRO DOSPĚLÉ

SPOJENÍ ČAJE A LÉČIVÝCH BYLIN


ČAJ NA KRÁSNÉ RÁNO

Čeká vás náročný den? Nebo dnes budete spíš odpočívat? Tak či onak, Pu Ehr se zeleným čajem tvoří silnou dvojku, navíc ve spojení s rybízem a kopřivou dodají tělu přesně to, co potřebuje. Takže tento den bude stát za to. A ještě malá poznámka: až čaj budete popíjet, vzpomeňte na koaly, protože ty se živí téměř výhradně listy eukalyptu. 

Složení: pu erh-černý čaj (31 %), zelený čaj (27 %), rybíz černý plod, kopřiva list, eukalyptus list (5 %)

20 lahodných sáčků směsi pu erhu, zeleného čaje a bylin vás vyjde na 74 Kč.

ČAJ NA POHODOVÝ DEN

Dochází vám energie? Pak v ruce držíte přesně to, co potřebujete. Černý čaj a plod schizandry jsou přeborníci v přivolávání ztracených síl, zahánění vyčerpání a pocitů hladu. Máta peprná je prý v některých kulturách brána jako symbol pohostinnosti a lásky, tak neváhejte a pozvěte na čaj i své blízké. Společně pak můžete lásku vyzařovat po zbytek dne a únava se vám jistě vyhne obloukem. 

Složení: černý čaj (52 %), schizandra plod, máta nať, citronová tráva, maté list (9 %), citronová kůra 

20 lahodných sáčků směsi černého čaje a bylin vás vyjde na 74 Kč.

ČAJ NA DOBROU NOC

Aaach, konečně zasloužený odpočinek! Rooibos jako čaj - nečaj vás svou lahodnou chutí vezme do země uvolnění a pohody plné květů ibišku, levandule a plodů aronie, které nejen že krásně vypadají, ale i výborně chutnají. Tak už na nic nemyslete a jen tak buďte. A tak jste dokonalí. 

Složení: rooibos (59 %), aronie plod (23 %), ibišek květ, levandule květ

20 sáčků nápoje rooibos s bylinami vás vyjde na 74 Kč.